2017-2018 Eğitim Başarılarımız
2017-2018 Eğitim Öğretim yılında öğrencilerimiz yüksek bir başarı göstererek istedikleri liselere yerleştiler.
Gebze Hisar Okulları | 2018-12-24

Teog Şampiyonları
120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldular. İkinci dönem çalışmalara daha da çok ağırlık verip ilk dönem 1 olan Türkiye birincisi sayımızı bu dönem, ikiye yükseltmiş olmanın verdiği gururu yaşadıklarını belirten Okul müdürü Aziz Temiz; ‘TEOG sınavında bu dönemde okulumuzdan iki Türkiye birincisi çıkması bizi oldukça gururlandırmıştır. Sınava giren tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik eder, emeği geçen öğretmenlerimize ve her zaman için bizlere destek olan velilerimize teşekkür ederim’ dedi. Furkan Kuvvet ve Senanur Yerli TEOG sınavından güzel bir başarı elde ettiklerini bu başarıda öğretmenlerinin ve ailelerinin desteğinin her şeyin üstünde olduğunu belirtip, okullarına böyle bir derece getirdikleri için çok mutlu olduklarını belirtti.
Gebze Hisar Okulları | 2016-06-30

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Şampiyonları
TEOG 1. Dönem de MUHAMMED ALİ TOPRAK Tüm soruları doğru cevaplayarak TÜRKİYE şampiyonu olmuşlardır. Gebze Kaymakamı Sayın Mehmet ARSLAN, Gebze Milli Eğitim Müdürü Sayın Durak DEMİREL ve Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Celil DEMİRCİ TEOG sınavında Türkiye 1. olan öğrencimizi tebrik edip, başarılarının devamını diledi.
Gebze Hisar Okulları | 2016-06-30

2015 Teog Şampiyonları
2014-2015 Eğitim öğretim yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde TEOG sonuçlarının açıklanması ile birlikte öğrencileri ayrı bir heyecan sardı ..HİSAR EĞİTİM KURUMLARI öğrencilerinden Hadiye Nisa Kuvvet, TEOG sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan aldı. Türkiye birincileri arasına giren öğrencimiz Hadiye Nisa Kuvvet’e okul müdürümüz Aziz Temiz teşekkür belgesi ve ufak bir hediye takdim etti. Aziz Temiz, Türkiye genelinde yapılan TEOG Sınavı’nda bütün soruları doğru cevaplayarak üstün başarı gösteren öğrencimize başarılarının devamını diledi.Temiz “Elde ettiğiniz başarı ile gurur kaynağımız oldunuz, göğsümüzü kabartarak bize bu gurur yaşatan başta öğrencilerimize, öğretmenlerimiz, ailelerimiz ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum" dedi.
Gebze Hisar Okulları | 2015-06-06

Hisar Koleji'nden Bir Türkiye Birinciliği Daha...
Ali Özdemir SBS de 500 tam puan alarak bölgemizin gururu oldu. İlköğretim 8. sınıfların katıldığı 2012 SBS sonucunda okulumuz öğrencisi olan Ali Özdemir 500 Tam puan alarak Türkiye Birincisi oldu. Geçen yıla göre sınıf ortalamamız 18 puan artması okulumuzun bireysel ve kitlesel başarıya verdiği önemin bir sonucudur. Bu başarıyı elde eden bütün öğrencilerimizi, velilerimizi, Özel Hisar Yönetim Kurulunu ve öğretmenlerimizi kutluyoruz.
Gebze Hisar Okulları | 2012-07-17

Yine Özel Hisar Ve Yine Türkiye Derecesi.
Martı yayıncılığın Türkiye geneli deneme sınavında 2 Türkiye birinciliği çıkarırken Uygun yayıncılığın Türkiye genelinde yapmış olduğu deneme sınavında da 3 öğrenci Türkiye birincisi 3 öğrenci de Türkiye 3.’sü oldu. Dereceye giren öğrenciler ise şöyle: Martı Yayıncılık 5/A sınıfından Nisa KUVVET, 8/A sınıfından Zeynep Sena MUŞ Türkiye1. si, 3.sınıflar Uygun yayıncılık, Ömer Faruk Ergül, Zeynep Temiz, Hanne Meryem Özdoğan, Bedirhan Yalçın, Sümeyye Elif Koç, Muhammed Yusuf Kır, Ömer Efe Altun ,Yasin Memiş Türkiye 1. si olurlarken Ayşenur Aydemir,Yusuf Balcı,Yücel Çetinkaya Türkiye 2.si, Gökçenur Çığılı,Ebrar Hafızoğlu ve Ahmet Fuat Kahriman ise Türkiye 3.sü oldular.
Gebze Hisar Okulları | 2012-05-30

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜL…
2011 Yılı SBS Sınavında Başarılı Olarak Ödül Almaya Hak Kazanan Öğrenciler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından bisikletle ödüllendirildi. Okulumuzdan. ÖZGE NUR ÖZCAN, RECEP TAYYİP GÜNEL ,ŞEYMA HELİN BAYAZİT ,ALPEREN USTA ,E. BAHADIR DUMLUDAĞ, EMİNE MERVE AYDİN, ABDULLAH TEMEL , DERYA ERASLAN, RECEP ÖZTÜRK ,ALPEREN SAYAR, ve HATİCE GENÇ olmak üzere 11 öğrenci ye ödül verildi.
Gebze Hisar Okulları | 2017-01-18

Hisar Koleji'nden İki Türkiye Şampiyonu
2010 yılı 8. Sınıf Seviye Belirleme Sınavı'nda öğrencilerimizden Zeynep DEMİRHAN ve İrem ÖZDEMİR 100 sorunun tamamını doğru cevaplandırıp 500 puan alarak Türkiye birincisi olmuşlardır.
Gebze Hisar Okulları | 2017-01-18

Kocaeli Gebze'nin En İyi Koleji, Hisar Koleji, İyi Bir İnsan İçin Logo
Özel Gebze Hisar Okulları 2017 © Kreş - Anaokulu - İlkokul - Ortaokul - Lise